معرفی و اهداف جشنواره

یکی از مهمترین عوامل مؤثر در پیشرفت جوامع، توجه به آموزش و پژوهش و میزان سرمایه‌گذاری هوشمندانه در این زمینه می باشد.

ادامه مطلب

ثبت نام

برای شرکت در بخش های مختلف جشنواره امسال، تیم ها می بایست در سایت ثبت نام کرده و مستندات مورد نیاز را در محورهای مختلف ارائه دهند.

ادامه مطلب

برنامه زمانی جشنواره

جشنواره امسال درتاریخ های 17و18 فروردین ماه 1396 درمحل پردیس شمالی دانشگاه تهران برگزار می گردد،ثبت نام از25 دی ماه 1395

ادامه مطلب

جوایز و خدمات ویژه

در این جشنواره با همکاری مراکز علمی کشوری و بین المللی جوایز و خدمات ویژه ای برای دانش آموزان برگزیده در محورهای مختلف،مدیران مدارس

ادامه مطلب

بخش های مختلف جشنواره

آمار تفکیکی جشنواره

کارگاههای تخصصی

فیلم کوتاه و انیمیشن

مسابقات مهارتی

سمینارهای علمی

دانش آموز

تیم

مدرسه

شهر

تصاویر جشنواره ابن سینا سال گذشته

گواهینامه بین المللی

اعطای گواهینامه بین المللی از IDCORP مالزی به تمامی شرکت کنندگان

چاپ مقالات دانش آموزی

انتشارات مقالات برگزیده در مجلات معتبر علمی در رشته های مختلف

اعزام به مسابقات خارجی

کاندیدا شدن برگزیدگان جشنواره برای حضوردر مسابقات آسیایی و بین المللی
ویژگی های
جشنواره

نظارت فدراسیون جهانی مخترعین

نظارت علمی فدراسیون و اعطای 10 دیپلم افتخار به برگزیدگان جشنواره

پوشش خبری رسانه ها

پوشش خبری جشنواره در رسانه های داخلی و شبکه های تلویزیونی خارجی ( فرانسه،اتحادیه اروپا و ... )

اعطای تندیس به مدارس

اعطای تندیس ویژه و تقدیرنامه رسمی به مدارس برگزیده جشنواره
  1. شورای سیاست گذاری ( به ترتیب حروف الفبا )
  2. کمیته علمی
  3. کمیته اجرایی
  4. نفرات کلیدی وهمکاران
دکترمحمد صالح لباف زاده
دکترمحمد صالح لباف زاده
رئیس کمیته علمی جشنواره
هیئت علمی دانشگاه صنعتی شریف
دکتر سیدعلی حسینی
دکتر سیدعلی حسینی
دبیر شورای سیاست گذاری
مشاور معاون آموزش متوسطه آموزش و پرورش
مهندس امیرحسین اسدی
مهندس امیرحسین اسدی
مدیرخلاقیتکده شریف
مهندس مهرداد امانی
مهندس مهرداد امانی
مدیرتوسعه بازارصندوق نوآوری
دکتر مریم امیدی
دکتر مریم امیدی
وزرات فرهنگ و ارشاد اسلامی
دکتر محمدرضا انبیائی
دکتر محمدرضا انبیائی
دبیر اجرایی جشنواره
دکتر دینا ایزدی
دکتر دینا ایزدی
مدیرامور بین الملل جشنواره
جواد بقائی
جواد بقائی
رئیس کمیته اجرائی
دکتر مهدی جوانمرد
دکتر مهدی جوانمرد
رئیس انجمن فرهیختگان مسلمان
دکتر ابوالفضل رحمانی
دکتر ابوالفضل رحمانی
عضو شورای سیاست گذاری
مهندس مهدی رشیدی
مهندس مهدی رشیدی
دبیر علمی جشنواره
دکتر رضا روستا آزاد
دکتر رضا روستا آزاد
رئیس سابق دانشگاه شریف
پیمان شریعتی
پیمان شریعتی
مدیر مجموعه تئاترشهر
دکتر مسعود شفقی
دکتر مسعود شفقی
معاون فدراسیون جهانی مخترعین
دکتر رضا شیخ الاسلامی
دکتر رضا شیخ الاسلامی
عضو شورای سیاست گذاری
دکتر داریوش عباسی
دکتر داریوش عباسی
عضو شورای سیاست گذاری
دکتر سیدحمیدرضا عظیمی
دکتر سیدحمیدرضا عظیمی
مشاور بازاریابی و تبلیغات
مهندس کاظمی فرامرزی
مهندس کاظمی فرامرزی
دبیر جشنواره جوان خوارزمی
مهدی کشاورز
مهدی کشاورز
رئیس هیئت داوران
دکتر رضا گلشن مهرجردی
دکتر رضا گلشن مهرجردی
مدیر پژوهش استعدادهای درخشان
دکتر سمانه محمدخانی
دکتر سمانه محمدخانی
شهرداری تهران
مهندس قهرمان مشتاقی
مهندس قهرمان مشتاقی
مدیر روابط عمومی سازمان استثنائی
مهندس محسن ناصرالملکی
مهندس محسن ناصرالملکی
مدیر موسسه مدیریت دانش
دکتر محمدصالح لباف زاده
دکتر محمدصالح لباف زاده
رئیس کمیته علمی جشنواره
مهندس مهدی رشیدی
مهندس مهدی رشیدی
دبیر علمی جشنواره
 مهدی کشاورز
مهدی کشاورز
رئیس هیئت داوران
دکتر فرزاد بحری
دکتر فرزاد بحری
دبیر مسابقات مهارتی
مهندس سروش نورالورا
مهندس سروش نورالورا
دبیر محور سمینارهای علمی
دکتر رضا بهزادیان
دکتر رضا بهزادیان
دبیر محور فیلم کوتاه
مهندس امیرحسین اسدی
مهندس امیرحسین اسدی
دبیر محور محتوای دیجیتال
مهندس فائزه زمانی
مهندس فائزه زمانی
عضو کمیته علمی
مهندس رضا صادقی
مهندس رضا صادقی
عضو کمیته علمی
مهندس محمد نیکنامیان
مهندس محمد نیکنامیان
عضو کمیته علمی
جواد بقائی
جواد بقائی
رئیس کمیته اجرائی
دکتر محمدرضا انبیائی
دکتر محمدرضا انبیائی
دبیر اجرائی جشنواره
مهندس مهدی رشیدی
مهندس مهدی رشیدی
دبیرعلمی جشنواره
مهدی کشاورز
مهدی کشاورز
رئیس هیئت داوران
مهندس جواد سیدآبادی
مهندس جواد سیدآبادی
مدیر فناوری اطلاعات جشنواره
مهدی مهدوی
مهدی مهدوی
مدیر مالی جشنواره
آرین امیرعرفانی
آرین امیرعرفانی
مسئول روابط عمومی جشنواره
فروغ نادری
فروغ نادری
عضو کمیته اجرائی
مهندس سیدمحمد حیدری
مهندس سیدمحمدحیدری
عضو کمیته اجرائی
خاتون شهبازی
خاتون شهبازی
عضو کمیته اجرائی
مهندس علی زرافشان
مهندس علی زرافشان
رئیس شورای سیاست گذاری
معاونت آموزش متوسطه آموزش و پرورش
دکتر سیدعلی حسینی
دکتر سیدعلی حسینی
دبیر شورای سیاست گذاری
مشاور معاون آموزش متوسطه آموزش و پرورش
سعید بابایی
سعید بابایی
مشاور عالی جشنواره
مهندس مهدی رشیدی
مهندس مهدی رشیدی
دبیر علمی جشنواره
دکتر محمدصالح لباف زاده
دکتر محمدصالح لباف زاده
رئیس کمیته علمی جشنواره
 مهدی کشاورز
مهدی کشاورز
رئیس هیئت داوران
جواد بقائی
جواد بقائی
رئیس کمیته اجرائی
دکتر محمدرضا انبیائی
دکتر محمدرضا انبیائی
دبیر اجرائی جشنواره

محل برگزاری جشنواره

حامیان جشنواره

ما را در رسانه ها دنبال کنید!