فراخوان ثبت نام ششمین دوره جشنواره ملی ابن سینا

 
دانش آموزان عزیز و مسئولین پژوهش گرامی سلام

با توجه به همه گیری بیماری کرونا و برگزاری موفق پتجمین دوره جشنواره به صورت مجازی و کسب مدال های رنگارنگ توسط برگزیدگان جشنواره در مسابقات بین المللی آفریقای جنوبی، اندونزی و کره جنوبی بر آن شدیم تا ششمین دوره جشنواره را نیز به هماننددوره های قبل برگزار نماییم. در این راستا جشنواره امسال با تغییرات اندکی در محورها در ۵ محور زیر برگزار خواهد شد.

پیرو هماهنگی های انجام شده در سطح بین المللی ، امسال جشنواره با حضور گروه های بین المللی از کشورهای مختلف برگزار می گردد و دانش آموزان ایرانی با گروه هایی از کشورهای آسیایی، اروپایی،آفریقایی و …. به رقابت می پردازند.

همچین جشنواره امسال با یک فرایند ویژه ، ثبت نام خود را در دو دوره زمانی به انجام می رساند . در دوره زمانی اول گروه هایی که از بهمن ماه لغایت ۵ اردیبهشت ماه ۱۳۹۹ ثبت نام نمایند تخفیفات ویژه ای دریافت می نمایند و پس از بازه زمانی مذکور ، دوره زمانی دوم ثبت نام آغاز می شود و هزینه های ثبت نام بر اساس جدول زیر بدون لحاظ کردن تخفیف دوره اول تا تاریخ ۳۱ اردیبهشت ۱۴۰۰ ادامه خواهد داشت.

 

برای مدارس و پژوهشسراها و مراکز آموزشی که در مجموع بیش از ۱۰ گروه در محورهای سمینارهای علمی، اختراعات، برنامه نویسی و کسب و کارهای دانش آموزی ثبت نام نمایند تخفیف و تسهیلات ویژه در نظر گرفته شده است. جهت اطلاع و بهره مندی از این موضوع نام استان، نام مدرسه و تعداد تیم ها را به صورت تفکیکی در هر محور به شماره ۰۹۹۸۱۱۷۹۵۹۲ با نرم افزار بله ارسال نمایید.

 

اشتراک گذاری پست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *