محور ماراتون برنامه‌نویسی جشنواره بین‌المللی ابن‌سینا

ویروس کرونا چندوقتی است که مهمان ناخوانده ما شده و ما را از خیلی فعالیت‌های ما انداخته است اما نمی‌توان تا همیشه به خاطر کرونا از زندگی روزمره کنار کشید! ششمین جشنواره دانش‌آموزی ابن‌سینا با تمام مشکلات و سختی‌هایش برگزار خواهد شد؛ یکی از جذاب‌ترین شاخه‌ها و محورهای اصلی شرکت در این جشنواره، ماراتون برنامه نویسی است. برگزیدگان رشته‌های مختلف این جشنواره به مسابقات بین‌المللی رومانی اعزام می‌شوند.

اهداف "ماراتن برنامه نویسی"جشنواره دانش آموزی ابن سینا

مهمترین ویژگی‌های محور "ماراتن برنامه نویسی" در جشنواره بین المللی ابن‌ سینا

مخاطب این محور کدام دسته از دانش آموزان هستند؟

ارزشیابی محور "ماراتن برنامه‌ نویسی" چگونه خواهد بود ؟

 در ﻫﺮ درس ﺗﮑﺎﻟﯿﻔﯽ ﺑﺮای ﺗﻤﺮﯾﻦ و ﻋﻤﯿﻖ ﺷﺪن در ﻣﻄﺎﻟﺐ آن درس ﻃﺮاﺣﯽ ﺷﺪه اﺳﺖ. علاوه بر تکالیفی که برای شرکت کنندگان تعریف خواهد شد، به صورت مقطعی و در دو مرحله ارزشیابی صورت خواهد گرفت:

  1. آزﻣﻮن مقدماتی و انلاین: در این مرحله بدون نیاز به حضور فیزیکی شما، ارزشیابی اولیه بر اساس نمونه تکالیف ارسالی و وضعیت شما در آزمون مقدماتی دوره صورت می پذیرید. ای آزمون به صورت میان دوره بوده و نتیجه ان در امتیاز نهایی شما موثر است.
  2. آزمون نهایی: در اﯾﻦ مرحله گروه‌ها به ارائه پروژه خود پرداخته و نتیجه تلاششان را در معرض دید داوران خواهند گذاشت. در این مرحله تلاش دانشجویان در فرآیند انجام پروژه و خروجی آن از جمله مهم‌ترین نکاتی است که مورد داوری قرار خواهد گرفت.

نکته ﭘﺎﯾﺎﻧﯽ: کلیه مراحل برگزاری این محور به صورت آنلاین صورت می پذیرد و چنانچه با موافقت ستاد ملی مبارزه با ویروس منحوس کرونا شرایط برگزاری فیزیکی جشنواره مهیا باشد، داوطلبین با اختیار خود می توانند در محل برگزاری جشنواره نیز حاضر بشوند.

هزینه شرکت در محور برنامه نویسی

زمان بارگزاری مستندات

شاید بخواهیدبیشتر بدانید...

برای شرکت در دوره شرکت در دوره آموزشی “محور برنامه نویسی جشنواره بین المللی ابن سینا” کافی است به لینک زیر مراجعه کرده و فرم ثبت‌نام را نکمیل نمایید:

سامانه ثبت نام مدرسه محور

سامانه ثبت نام دانش اموز محور

در صورتی که مدیر، معلم، مسئول پژوهشی و… هستید می توانید از طریق ثبت نام مدرسه محور اقدام به ثبت نام گروه های دانش آموزی خود نمایید و اگر دانش آموز هستید می توانید از گزینه ثبت نام دانش آموز محور استفاده نموده و تیم خود را ثبت نام نمایید.

سامانه ثبت نام مدرسه محور

سامانه ثبت نام دانش اموز محور

برای آگاهی از هزینه شرکت در دوره آموزشی “یادگیری مبتنی بر پروژه” و برخورداری از تخفیفات ویژه ثبت‌نام زودهنگام با شماره ۹۱۰۹۲۰۶۹-۰۲۱ تماس حاصل فرمایید.

به هر یک از دانش آموزان دسترسی های لازم برای استفاده از سیستم lms جشنواره داده شده و از طریق آن به محتوای آموزشی دوره دسترسی خواند داشت.

پخش مراسم اختتامیه جشنواره بین المللی ابن سینا